KARIERA

Hledáme pořád motivované lidi, kteří chtějí uplatnit své schopnosti a nabízíme příležitost v atraktivním oboru obnovitelných zdrojů.

Zkuste poslat Váš životopis na jobs@andrewsolar.cz .

1. PROJEKTANT / PROJEKTANTKA FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Pokud je projektování FVE vaše hobby, tak to jste u nás správně! Hledáme schopného projektanta či projektantku fotovoltaických systémů, kteří dokáží naprojektovat fotovoltaickou elektrárnu na střechu firmy či na pozemek investory. Zkusíte to s námi i vy?

Místo: jižní Čechy, pobočka Strakonice či Praha
Pracovní poměr: plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah: smlouva hlavní pracovní poměr, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Vzdělání:

  • SŠ/VŠ technického směru - obor elektro, strojní aj.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenosti či praxe v oboru projektování  fotovoltaických elektráren

  • Orientace v technické dokumentaci

  • Zkušenosti v CAD systémech
  • Znalost zákonů potřebných pro projektování FV (stavební zákon, energetický zákon apod.)
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Náplň práce:

  • Základní ideový návrh FVE z hlediska konkrétních proveditelnosti,  technických podmínek na místě instalace to ve spolupráci se zákazníkem a projektovým managerem
  • Zpracování projektové dokumentace FV elektrárny (na střeše či na zemi) ve stupni stavebního povolení
  • Zpracování projektové dokumentace pro realizaci
  • Komunikaci s distribučními společnostmi (ČEZ/EG.D) při jejich schvalování PD

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zkušenosti s řady našich projektů z minulých let
  • Práci v dynamicky rozvíjející se skupině
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce na Home Office
  • Firemní podpora vzdělávání a profesního růstu
  • Služební telefon + SIM i k soukromým účelům
  • Zaměstnanecké benefity: dovolená až 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenkový paušál
  • Nástup: IHNED

Plat: 50 - 70 tis. Kč dle výkonu

2. ELEKTRIKÁŘ /ELEKTRIKÁŘKA/ PRO OBLAST JIŽNÍCH ČECH

Pokud je elektřina vaše hobby, tak to jste u nás správně! Hledáme schopné elektrikáře, kteří dokáží zapojit, vypojit i přepojit dráty všech tvarů, druhů, barev a velikostí. Zkusíte to s námi i vy?
Místo: jižní Čechy, pobočka Strakonice
Pracovní poměr: plný úvazek
Smluvní vztah: smlouva hlavní pracovní poměr
Vzdělání: minimálně odborné vyučení bez maturity

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s elektroinstalací v domech
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6
  • Revizní zkoušky vítány a praxe ve fotovoltaice
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič (není podmínkou, výhodou)
  • Znalost Microsoft Windows a Office
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Náplň práce

  • Sestavení jednotlivých elektro částí fotovoltaického systému (fyzická instalace FV panelů předem zajištěna)
  • Zapojení elektrické části fotovoltaického systému (rozvaděče, střídače, zapojení DC části do rozvaděče, řízení HDO)
  • Připojení fotovoltaického systému přes střídače na rozvodnou síť NN (ne VN)
  • Úprava stávajících rozvaděčů RH/NN před napojením FV části
  • Odzkoušení funkce fotovoltaického systému
  • Spolupráce na výchozí elektrorevizi a aktualizaci dokumentace skutečného provedení

Co Vám můžeme nabídnout

  • Všechno Vás naučíme
  • Nikdy na práci nebudete sami, vždy pracujete v týmu ve dvojici
  • Práci v dynamicky rozvíjející se skupině podniků
  • Vybavený automobil k výkonu povolání
  • Osobní vybavení a nářadí, firemní pracovní oděvy
  • Po prvním roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Plat 40 - 60 000 Kč dle výkonu a zkušeností

Plat: 40 - 60 tis. Kč

Pokud nám chcete nabídnout vaše znalosti a zkušenosti, a nenašli jste výše vhodnou pozici, napište nám, rádi se na váš životopis podíváme: