KARIÉRA

Hledáme pořád motivované lidi, kteří chtějí uplatnit své schopnosti a nabízíme příležitost v atraktivním oboru obnovitelných zdrojů.

Zkuste poslat Váš životopis na jobs@andrewsolar.cz .

1. PROJEKTOVÝ MANAGER / MANAGERKA PRO OBLAST JIŽNÍCH ČECH

Hledáme další členy do týmu na pozici Projektový manager / Projektová managerka. V našem oddělení se zabýváme developmentem firemních fotovoltaických elektráren jak střešních, tak instalovaných na zem.

Místo: jižní Čechy, kancelář Strakonice
Pracovní poměr: plný úvazek
Smluvní vztah: smlouva na hlavní pracovní poměr či práce jako OSVČ
Vzdělání: SŠ s praxí, nebo VŠ vzdělání ekonomického / technické směru

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Praxi ve fotovoltaice, nebo příbuzných oborech
  • Schopnost orientovat se v dokumentaci
  • Schopnost pracovat, nebo se naučit v návrhových SW pro fotovoltaiku
  • Ochotu cestovat za klienty ve svěřeném regionu
  • Aktivní přístup k práci a hledání řešení
  • Přehled ve stavebním řízení
  • Týmového ducha; sdílíme vzájemně své zkušenosti, naše firma je orientována na otevřenou komunikaci
  • Ochotu pomoci kolegovi/kolegyni, ochotu poradit a nechat si poradit

Náplň práce

  • Samostatné vedení obchodního případu fotovoltaické elektrárny od podpisu smlouvy přes vyřízení stavebního povolení (ready-to-build), realizaci až po spuštění FV elektrárny
  • Komunikaci s klienty - majiteli firem či jejich technickými lidmi
  • Prezentace a smluvní vyjednávání navržených řešení
  • Zajišťování podkladů obchodního případu a zakázky včetně technických obhlídek
  • Koordinace projekčních a realizačních prací ve vztahu k požadavkům profesí a klienta
  • Kontrolní činnost nad harmonogramem projekčním prací a inženýringu
  • Komunikace s dotčenými orgány (ve spolupráci s administrativní podporou)
  • Komunikace svého obchodního případu napříč odděleními a partnery v oblasti nákupu, marketingu, administrativy a realizace

Co Vám můžeme nabídnout

  • Dohled zkušeného a lidského šéfa, který vás vše rád naučí :)
  • Specializaci pouze na fotovoltaiku
  • Zajímavé  klienty se zájmem o fotovoltaiku ve svěřené oblasti
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova. Jinak máme kancelář v centru Strakonic
  • Mobilní telefon a notebook
  • Auto i pro osobní využití
  • Nástup: IHNED
  • Plat 50 - 90 000 Kč v závislosti na výsledcích

Plat: 50 - 90 tis. Kč

2. ELEKTRIKÁŘ /ELEKTRIKÁŘKA/ PRO OBLAST JIŽNÍCH ČECH

Pokud je elektřina vaše hobby, tak to jste u nás správně! Hledáme schopné elektrikáře, kteří dokáží zapojit, vypojit i přepojit dráty všech tvarů, druhů, barev a velikostí. Zkusíte to s námi i vy?
Místo: jižní Čechy, kancelář Strakonice
Smluvní vztah: smlouva hlavní pracovní poměr
Vzdělání: minimálně odborné vyučení bez maturity

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti s elektroinstalací v domech
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6
  • Revizní zkoušky vítány a praxe ve fotovoltaice
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Znalost Microsoft Windows a Office
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Náplň práce

  • Sestavení jednotlivých elektro částí fotovoltaického systému (fyzická instalace FV panelů předem zajištěna)
  • Zapojení elektrické části fotovoltaického systému (rozvaděče, střídače, zapojení DC části do rozvaděče, řízení HDO)
  • Připojení fotovoltaického systému přes střídače na rozvodnou síť NN (ne VN)
  • Úprava stávajících rozvaděčů RH/NN před napojením FV části
  • Odzkoušení funkce fotovoltaického systému
  • Spolupráce na výchozí elektrorevizi a aktualizaci dokumentace skutečného provedení

  • Všechno Vás naučíme
  • Nikdy na práci nebudete sami, vždy pracujete v týmu ve dvojici
  • Práci v dynamicky rozvíjející se skupině podniků
  • Vybavený automobil k výkonu povolání
  • Osobní vybavení a nářadí, firemní pracovní oděvy
  • Firemní podpora vzdělávání a profesního růstu
  • Služební telefon + SIM i k soukromým účelům
  • Po prvním roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity: dovolená až 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenkový paušál
  • Plat 40 - 60 000 Kč dle výkonu a zkušeností

Plat: 40 - 60 tis. Kč

3. ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / PRACOVNÍK - pracoviště Praha

Zabýváme developmentem firemních fotovoltaických elektráren, jak střešních, tak instalovaných na zem. Momentálně hledáme do našeho týmu dalšího člena/členku na pozici administrativního pracovníka/ pracovnice.

Místo: Praha

Smluvní vztah: smlouva na hlavní pracovní poměr

Vzdělání: středoškolské s maturitou

  • Praxi v administrativě

  • Zkušenosti s vyřizováním dotací výhodou, rádi Vás zaučíme

  • Vynikající komunikační schopnosti

Náplň práce

  • Příprava podkladů a zajišťování povolení FV elektrárny od ČEZ  a E.ON distribuce

  • Koordinace přípravy projektové dokumentace od projektantů

  • Komunikace s úřady při zajišťování stavebního povolení a následné kolaudace

  • Komunikace s ČEZ a E.ON distribuce při povolování FVE do provozu

  • Zajišťování licence na výrobu elektrické energie od Energetického regulačního úřad

  • Zpracování podkladů při předávání FV elektrárny do provozu

  • Zpracování podkladů při podávání žádosti o dotace na fotovoltaiku

  • Administrativní podpora projektovým managerům

  • Komunikace s klienty při zajišťování součinnosti v různé etapě přípravy FV elektrárny

  • Zaměstnanecké benefity: dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenkový paušál

  • Plat 35 - 45 000 Kč dle výkonu a zkušeností

Plat: 35 - 45 tis. Kč

Pokud nám chcete nabídnout vaše znalosti a zkušenosti, a nenašli jste výše vhodnou pozici, napište nám, rádi se na váš životopis podíváme: